Regulamin

Na stronie internetowydzieninwestowania.pl udostępnia się poniższy tekst, nazywany dalej jako „Regulamin”. W regulaminie zamieszcza się informacje o polityce prywatności, warunkach korzystania ze strony, a także o samym regulaminie.

Postanowienia ogólne

 1. Osoby, które odwiedzają internetowydzieninwestowania.pl muszą zapoznać się z treścią regulaminu.
 2. Zasady korzystania z internetowydzieninwestowania.pl określa ten regulamin. Dotyczą one sposobu odbioru treści zamieszczonych na niniejszej witrynie.
 3. Każda z treści na stronie internetowydzieninwestowania.pl ma charakter wyłącznie informacyjny.
 4. Oznajmia się, że nie jesteśmy zarejestrowani jako broker albo dealer usług finansowych w oparciu o organ regulujący. Twórcy internetowydzieninwestowania.pl nie posiadają licencji oraz kwalifikacji odnoszących się do porad inwestycyjnych. Umieszczone na tej stronie wiadomości powinny być traktowane jako materiały edukacyjne albo informacyjne.
 5. internetowydzieninwestowania.pl jest stroną informacyjną. Może także posiadać reklamy oraz odnośniki do innych stron internetowych, z których osoba posiadająca stronę może otrzymywać wynagrodzenie albo inne profity, zależnie od uzgodnionych warunków.
 6. Treści ze strony są opiniami i poglądami twórców oraz osób odwiedzających stronę. W taki sposób powinna być rozumiana interpretacja treści. Informacje i zasoby zamieszczone na internetowydzieninwestowania.pl to własność właścicieli witryny. Nie wyraża się zgody na rozpowszechnianie, zmiany i wykorzystywanie treści strony. Jeśli zajdzie przypadek naruszenia niniejszych postanowień redakcja internetowydzieninwestowania.pl zastrzega sobie możliwość wszczęcia postępowania sądowego.
 7. Czytelnicy i odwiedzający stronę podejmują samodzielne decyzje finansowe. Redakcja internetowydzieninwestowania.pl nie ponosi konsekwencji tych decyzji. Informuje także, że materiały na stronie nie są w żadnym przypadku ofertą, ani też rekomendacją.
 8. Użytkownik lub odwiedzający stronę zgadza się z opinią, że inwestycje i handel to działania oparte na spekulacjach. Niosą one ze sobą duże ryzyko strat. Każdy z użytkowników może stracić całość albo większość środków swojego konta, dlatego nie powinien angażować się w wymienione działania bez konsultacji z wykwalifikowanym doradcą finansowym. Redakcja strony podaje do wiadomości, że ryzykowanie kapitału, na którego stratę użytkownik nie może sobie pozwolić, jest nieodpowiedzialne.
 9. Żadna z inwestycji w Forex, krypowaluty, CFD, opcje binarne albo inne instrumenty finansowe nie powinny polegać na wiadomościach ze strony internetowydzieninwestowania.pl. Informujemy, że nie mamy licencji lub rejestracji jako konsultanci ani też doradcy. Przed rozpoczęciem inwestycji zobacz koniecznie jakie jest ostrzeżenie o ryzyku zamieszczone na stronie brokera.
 10. Jeśli jakiś czytelnik chce inwestować w papiery wartościowe, opcje binarne albo w inny instrument finansowy, robi to na własną odpowiedzialność. internetowydzieninwestowania.pl nie bierze na siebie żadnej odpowiedzialności za straty finansowe swoich czytelników.
 11. Każdy z opublikowanych na stronie komentarzy użytkowników, a szczególnie ich treści, stają się wiadomościami publicznymi.
 12. Podajemy, że mamy prawo usuwać komentarze, które:
  • Nie są powiązane z treścią komentowanego artykułu.
  • Mają w sobie treści wulgarne, obsceniczne i obraźliwe, niezależnie of formy ich publikacji (tekst, dźwięk, grafika). Zabrania się stosować wulgaryzmów skróconych, np. z kropkami.
  • Są niezgodne z obowiązującym prawem.
  • Są częścią kampanii politycznych, społecznych, reklamowych itp.
  • Są spamem, czyli zawierają spora ilość niepotrzebnych informacji.
  • Posiadają awatar naruszający przepisy prawne lub dobre obyczaje.
  • Są nieczytelne przez wzgląd na duża ilość błędów stylistycznych albo ortograficznych, przez co uniemożliwione jest odczytanie sensu wypowiedzi.
  • Są pisane tylko wielkimi literami, a ich treści nadużywane są znaki specjalne.
  • W ich treści znajdują się dane osobowe osób prywatnych i dotyczą osób trzecich – bez związku z artykułem.
  • Zawierają w treści dane prywatne: e-mai, zamieszkanie, numer telefonu itp.
  • Są uwagami dotyczącymi pracy redakcji internetowydzieninwestowania.pl. Takie treści należy kierować bezpośrednio do redakcji.
 13. Obowiązuje zakaz zamieszczania komentarzy:
  • Propagujących spożycie alkoholu, środków odurzających lub narkotyków.
  • Obrażających osoby publiczne.
  • Oskarżające bezpodstawnie inne osoby.
 14. Redakcja ma prawo do modyfikacji wpisów naruszających regulamin.
 15. Redakcja ma prawo zmienić postanowienia regulaminu w każdej chwili, ze skutkiem natychmiastowym od momentu ich publikacji

Odpowiedzialność serwisu

 1. Każda z osób odwiedzających stronę internetowydzieninwestowania.pl powinna zapoznać się z regulaminem strony.
 2. W treści strony mogą zostać umieszczone linki do programów partnerskich, z jakich właściciel może czerpać zyski.
 3. Osoba posiadająca stronę nie bierze odpowiedzialności za treść innych stron, na jakie może zostać przekierowany użytkownik.
 4. Na stronie internetowydzieninwestowania.pl może być umieszczona promocja firm albo instytucji finansowych, z których właściciel może czerpać zyski.
 5. Treści ze strony internetowydzieninwestowania.pl są umieszczane wyłącznie w charakterze informacyjnym. Nie są sugestią do wykonywania żadnych transakcji w obrocie instrumentami finansowymi albo innymi formami inwestycji.
 6. Informacje ze strony nie mogą zostać potraktowane jako rekomendacje, dotyczące instrumentów finansowych lub innych formy inwestycji.
 7. Informacje zamieszczone na stronie internetowej nie mogę być rozumiane jako rekomendacja dotycząca instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.
 8. Treści zamieszczone na portalu nie są doradztwem prawnym lub finansowym.
 9. Użytkownik odwiedzający stronę oświadcza, że zapoznał się oraz zrozumiał zasady działalności obwiązujące na internetowydzieninwestowania.pl
 10. Redakcja internetowydzieninwestowania.pl nie bierze odpowiedzialności za przypadki:
  • Podjęcia przez użytkownika albo osoby trzecie decyzji inwestycyjnych wzorujących się na informacjach z serwisu.
  • Strat powstałych z inwestycji opartych o rekomendacje, prognozy albo wiadomości zaczerpnięte z serwisu.
  • Rzetelności, prawidłowości i działania portali albo instytucji, na które są skierowane linki serwisu.

Prawa autorskie

Treści zamieszczone w serwisie internetowydzieninwestowania.pl są chronione prawami autorskimi i są własnością redakcji. Zabrania się ich kopiowania i dystrybucji bez zgody autora.